Autokomerc Komision Karijera

Uvek tražimo motivisane i kvalifikovane radnike. Započnite svoju karijeru u Autokomerc Komision i postanite deo našeg tima.

  1. Poslovi
  2. Autolakirer
26.06.2019
Dispozicija

Autokomerc doo je zvanični diler eminentnih svetskih brendova automobila – Audi i Volkswagen. Tokom 30 godina uspešnog poslovanja, kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude u usluga. Poslovanje u skladu sa evropskim standardima, profesionalizam i visok kvalitet u radu i odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji.

Autolakirer

Opis poslova:

  • priprema i lakiranje motornih vozila u skladu sa pravilima struke
  • kvalitetno i odgovorno obavljanje zadataka u predviđenom roku
  • poštovanje pravila i procedura

Od kandidata očekujemo:

  • SSS
  • Adekvatno radno iskustvo u branši
  • Odgovornost, ljubaznost, preciznost, sposobnost za rad u timu

Nudimo Vam:

  • Adekvatan sistem nagrađivanja
  • Rad u podsticajnom okruženju
  • Mogućnost da unapredite svoja znanja i veštine

Autokomerc Komision
11000 Beograd
Oblakovska bb
Telefon: +381 11 30 60 400