13.12.2021
Autolakirer

Autokomerc d.o.o. je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom 29 godina uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude i usluga. Primena evropskih standarda u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji.

Autokomerc je ovlašćeni diler eminentnih svetskih brendova Volkswagen i Audi.

Autolimar

Opis poslova:

- zamena i ispravljanje karoserijskih delova  motornih vozila u skladu sa pravilima struke

- kvalitetno i odgovorno obavljanje zadataka u predviđenom roku

- poštovanje pravila i procedura

Od kandidata očekujemo:

·         SSS

·         Adekvatno radno iskustvo u branši

·         Odgovornost, ljubaznost, preciznost, sposobnost za rad u timu

Nudimo Vam:

-       Adekvatan sistem nagrađivanja

-       Rad u podsticajnom okruženju

-       Mogućnost da unapredite svoja znanja i veštine

Autokomerc Komision
11000 Beograd
Oblakovska bb
Telefon: +381 11 30 60 400